Про компанію

Інформацію оновлено 15.03.2017

Товариство з обмеженою відповідальністю «Постійно-діючий будівельний поїзд №2», утворилось в процесі реорганізації,  шляхом перетворення в травні 2011року з Відкритого акціонерного товариства «Постійно-діючий будівельний поїзд №2»,  та є правонаступником останнього.

«Постійно-діючий будівельний поїзд №2» працює на будівельному ринку з 1958 року. У 2008 році підприємство відзначило свій 50-річний ювілей. Прагнення до якості і надійності, бажання постійного прогресивного оновлення в комплексі з відданістю загальній справі принесли заслужені плоди.

Історія підприємства починається в далекому 1958році з наказу тресту «Укрелеватормлинбуд» від 29 січня №51-к, що виданий на виконання  наказу Міністерства хлібопродуктів УРСР від 21 січня 1958 року №86, про створення  з 1 лютого 1958 року Будівельного управління №5. Пізніше наказом Міністерства сільського будівництва УРСР №80 від 20 березня 1968 року та вже наказом тресту «Укрелеватормлинбуд» від 24 березня 1967 року, з 1 квітня 1967 р.  Будівельне управління №5 реорганізовано у Постійно-діючий будівельний поїзд №2. Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області від 29 лютого 2000року державне підприємство «ПДБП-2» реорганізовано у Відкрите акціонерне товариство «Постійно-діючий будівельний поїзд №2».

З 1958 по 1970 роки збудовано житлові будинки в м. Києві по вулиці Героїв Трипілля, дослідно-експериментальний завод у м. Бровари по вулиці Кутузова, зерносховища сільськогосподарської продукції в м. Бар Вінницької області та м. Березань Київської області. Розпочато зведення житлових будинків у місті Бровари.

В період з 1970 по 1979 роки побудовані елеватори в Київській, Житомирській та Сумській областях, а в м. Бровари - комбінат побутового обслуговування населення та магазин сільськогосподарських продуктів по вул. Гагаріна,  100-  та 120-квартирні житлові будинки  по вул. Олімпійській.

У 1980-1986 рр. -   сучасні млини у м. Київ потужністю 600 тон на добу та у м. Біла Церква - 500 тон на добу, в селі Піски  Житомирської області – міжколгоспний комбікормовий завод потужністю 70 тон за зміну.

В 90-х роках зведено 25 житлових будинків у с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району, а також середня школа в с. Петропавлівська Борщагівка,  завершується будівництво складів на митниці в  с. Гостомиль.

В 2003 році здійснюється реконструкція приміщень Миронівської, Згурівської, Баришевської, Кагарлицької, Макарівської, Фастівської районних лікарень та училища культури в м. Київ.

Заслуги підприємства та його працівників у справі розвитку будівельної галузі України відзначені високими державними нагородами такими як: орден Леніна, орден «Знак Пошани», звання «Героя Соціалістичної Праці», звання «Заслужений будівельник України», Орден Трудового Червоного Прапора, орден  Жовтневої революції, орден «Трудової Слави ІІІ ступеню».

ВАТ«Постійно-діючий будівельний поїзд №2» було серед перших будівельних компаній Київщини, що з 2004 року впровадили  застосовування монолітно-каркасної технології спорудження багатоповерхових будинків.  За цей час компанією було збудовано та введено в експлуатацію вісім  багатоквартирних житлових будинків, та будівля торговельно-офісного центру.

Збудовані будинки вирізняються на загальному фоні міста не тільки зовні а й комфортними умовами проживання. Будинок з підземним паркінгом по вул. М.Лагунової 18-Б зведено в  2004-2005роках. У 2006 році побудовано житлові будинки по вул. М. Лагунової, 4-Б та В. Симоненка, 2. В 2007 році - закінчено будівництво першої черги житлового будинку по вул. В. Симоненка, 4(секція 4-7),  а у наступному 2008 році введено в експлуатацію другу чергу секція1-3,  та житловий будинок по  вул. Короленка, 74. 2009 рік відзначився будівництвом торговельно-офісного центру з підземним паркінгом на вул. Київській, а також введенням  в експлуатацію житлового будинку по вул. В. Симоненка, 2-А.  В  2010 році завершено будівництво 19 поверхового будинку по вул. В. Симонека, 2-Б, а в грудні 2011 році введено в експлуатацію  багатоквартирний житловий будинок  в центрі міста по вул. Шолом-Алейхем, 96.

Починаючи з 2001 року колектив «Постійно-діючий будівельний поїзд №2» очолює  -  Трощенко Ігор В’ячеславович, досвідчений та працелюбний керівник, вимогливий до себе та до працівників підприємства, який користується повагою та заслуженим авторитетом серед колективу, керівників підприємств у місті Бровари. З 2002 року по сьогоднішній день Трощенко І.В. є депутатом Броварської міської ради,  в 2008році Трощенко І.В. нагороджений почесним званням - Заслужений будівельник України.

Саме завдяки професійному досвіду та впевненості Трощенко І.В., сьогоднішній «Постійно-діючий будівельний поїзд №2» - це команда професіоналів, яка здатна на реалізацію масштабних будівельних проектів, та є однім із лідерів будівельних компаній Київщини. Колектив підприємства володіє ґрунтовними знаннями та досвідом у виконанні повного циклу будівельних та монтажних робіт, а також у застосуванні сучасних методів втілення  будівельних проектів. забезпечуючи  місто Бровари  сучасним якісним житлом, яке відповідає усім вимогам сьогодення.