Шевченка 4-Б

Інформацію оновлено 15.03.2017

 • інформація>>
 • перегляд планувань>>
 • як придбати>>
 • В грудні 2013 року введено в експлуатацію 109 квартирний 10 поверховий житловий будинок по вул. Шевченка 4-Б. Будинок побудовано на території 1-го мікрорайону ІV житлового району м. Бровари. Це західна частина міста, яка завдяки відсутності шкідливих виробництв, наявністю великої кількості зелених насаджень, що переходять в лісовий масив та межуванням з районом малоповерхової забудови, вважається найбільш екологічно чистим районом міста.

  В безпосередній близькості ввід будинку розташовано спортивно-оздоровчий комплекс, з чудовим відремонтованим басейном, та спортивними залами, житловий комплекс «Купава», міська лікарня та великий лісовий масив.

  Якщо скористатись міським транспортом, або власним автомобілем - 5 хвилин  центральна частина міста Бровари, супермаркети «Перекресток» «Форум», найбільший в Європі ТРЦ «Термінал», Аквапарк «Термінал», ринки, банківські та державні установи, до кінцевої станції Святошинсько – Броварської лінії метро ст. М. «Лісова» – 15 хвилин.

  Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями по вул. Шевченка 4-Б м. Бровари Київської області


  Просмотреть
  Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями
  по вул. Шевченка 4-Б м. Бровари Київської області.
  Замовник/забудовник: ТОВ «Постійно-діючий будівельний поїзд №2»

   на карте большего размера

   

  << Назад